ČÍNSKÝ HOROSKOP

ZAJÍC

Člověk zrozený ve znamení Zajíce vyniká svou dobromyslností. Bližnímu rád pomůže a potěší jej. Jeho charakter ho předurčuje k družnému životu ve společnosti přátel a rodiny.

Rád vypráví a zároveň dokáže i naslouchat. Když je třeba dokáže i poradit. Když už něco Zajíc muž chce, prosazuje to tvrdohlavě. Zajíc žena hlavně slzami. Obecně je Zajíc velice náladový. Ačkoliv ho neúspěch zasahuje velice tvrdě, dovede jej rychle překonat.

Zajícovi nejvíc vyhovuje postavení spolehlivého, ceněného pracovníka. Pokud jsou podřízení, dá se jim plně důvěřovat. Nepracují sice rychle, ale vytrvale. Jeho partneři ho někdy neoprávněně považují za příliš změkčelého, protože má pochopení a soucit s jinými. Má to však své meze. Na vedoucí pozici většinou postoupí jen odpracováním let.

Zajíc žena i muž jsou sexuálně založení. Velice je to v posteli baví. Někdy je to hlavním poutem rodiny. Žena Zajíc dovede pro manžela a rodinu vytvořit ten nejhezčí domov. Ten, kdo ji může poskytnout dům se zelenou zahradou, kde vše kvete, je muž jejích snů. Zajíc muž miluje svůj domov, zejména ve svém pelíšku si rád hoví, ale jen v klidu. Stačí menší hádka s partnerkou a už se poohlíží po jiném pelíšku.

Nejvhodnější partner: Krysa, Buvol, Drak, Had, Opice, Vepř

Koho toleruje: Zajíce, Kozu, Psa

Koho nemusí: Tygra, Koně, Kohout

ja05 na hlavní stránku copyright © vrstevnice 2013